Yönetim Kurulu

   

Adnan YILDIZ

 1959 Maçka doğumlu Yıldız, Adnan Otomotiv ve Ayyapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanlığı yürütmektedir. 70′li yılların sonu ile 80li yılların başında Abisi Ömer Yıldız’ın yanında Aleminyum işinde yer aldıktan sonra kendi işine 1982 yılında Beyaz Eşya ve Zücaciye sektöründe faaliyet göstererek başlayan Yıldız başkanlığını yürüttüğü otomotiv firmasını 1998de kurup 1999 yılında Mitsubishi 2012de Mazda bayiliklerini almıştır. Evli, 5çoçuk ve 7 torun sahibi Yıldız ayrıca Trabzonspor Kongre Üyesidir.

 
     
     

Mustafa Yıldız

1986 Maçka doğumlu Yıldız, Karadeniz Teknik Üniversitesi Ön Lisans Muhasebe ve Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümü mezunudur. Adnan Otomotiv bünyesine 2003de giriş yapan Yıldız Satış,Sigorta,Aktif Satış,Muhasebe deneyimlerinden sonra 2009dan itibaren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Ayrıca AYGROUP bünyesinde, gıda sektöründe faaliyet gösteren YILDIZ SOFRASI’nın işletmeciliğini de yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk sahibi olan Yıldız KARGİD ve Trabzonspor Kongre üyesidir.

 
     

     

Yusuf YILDIZ

1988 Trabzon doğumlu Yıldız Karadeniz Teknik Üniversitesi Ön Lisans Muhasebe mezunudur. 2002 yılında firma bünyesine katılan Yıldız Satış,2.El deneyimlerinden sonra 2009 yılından itibaren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Ayrıca AYGROUP bünyesinde olan Adnan Otomotivde Genel Müdür Yardımcılığı görevini de sürdürmektedir. Yıldız ayrıca Trabzonspor Kongre üyesidir.