Tarihçe

1982 yılında ilk firması olan Adnan Pazarlama ile Beyaz eşya ve Zücaciye sektöründe faaliyete başlayan Aygroup; 1999 yılından itibaren Otomotiv Satış, servis ve yedek parça 2009 yılından itibaren Restaurant ve Düğün Salonu 2013 yılından itibaren ise inşaat-gayrimenkul sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

1982 yılından beri çizgisini hiç bozmadan ticari hayatına devam eden Adnan Yıldız şirketler grubu 2013 yılında bu güven, sadakat, yenilikçi yapısını göstermek için inşaat sektörüne adımını atmıştır.

1982 yılından beri güven, dürüstlük, emniyet gerektiren bir sektör olan otomotiv alanında yaklaşık 5000inin üzerinde araç satışı gerçekleştiren firmamız, gerek ısrarlar gerekse şirket hedefleri doğrultusunda bu sektöre girmiştir.

İlk projesi Ayyapı Yalıncak Konakları ile başlangıç yapan firmamız; bu proje ile bundan sonraki konutların nasıl olacağı konusunda büyük izlenimler bırakacaktır. Kullanılan ürünler, çalışılan firmalar, kalite ve güvenliğin ön plana çıktığı bu projemizde ki çizgimizi hiç bir projemizde bozmayacağız.

1982 yılında ticari hayatına başlayan Yönetim Kurulu Başkanımız Adnan Yıldızın piyasalarda sağladığı bu güvenirlik, samimiyet, yenilikçilik çizgisi ile inşaat sektöründen emin ve sağlam adımlarla daha ileriye gitmeyi kendimize misyon olarak benimseyerek çalışma hayatımıza yön veriyoruz.

Aygroup, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.