BOSTANCI 2

Rahat, güvenli ve keyifli...

Aileniz ve sevdikleriniz için her zaman en güvenli olanı istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden sizi ve sevdiklerinizi güvende hissettirebilmek için son teknolojiden yararlanıyoruz. Tek noktadan kontrollü geçiş sistemi, 7/24 özel güvenlik sistemi ile sizleri düşünen birçok ayrıntıyla her anınızı daha güvenli, daha mutlu hale getiriyoruz.

Kalite ve avantajlar dünyasındasınız...

Projemizin tamamında 1. sınıf TSE Belgeli ürün ve malzemeler kullanılmakta olup, deprem yönetmeliği de dahil olmak üzere tüm yönetmeliklere uygun olarak projelendirilmiştir.

Şehrin gürültüsünden uzak, aynı zamanda şehre yakın hastane, üniversite, cafe, restorantlar gibi birçok sosyal imkanı içinde bulunduran Üniversite Mahallesi'nde yer alan projemiz de sahile 2 km'dir.

Herkese uygun daire seçenekleri

Bostancı 2, Üniversite Mahallesinde toplam 4795 m2 lik arsa üzerinde 3 blok 72 daire olarak kurgulanmıştır. Bloklarımız 1+1, 2+1 ve 3+1 normal daireler ile 6+1 çatı katı dubleks dairelerinden oluşmaktadır. Birbirinden farklı birçok niteliğin bir arada sunulduğu Bostancı 2 projesindeki sosyal alanlarımız ve eşsiz deniz manzarası daire sahiplerine aileleriyle ve komşularıyla birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri birçok aktiviteyi yapma imkanı sunmaktadır.

 

TÜM MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN

+90 462 334 43 45

 

Vaziyet Planı

PROJE BİLGİ ALMA FORMU
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta Adresiniz
Mesajınız


Güvenlik Kodu: