BOSTANCI 1

Rahat, güvenli ve keyifli...

12.600 metrekarelik alan üzerinde 9 blok 144 daire ve sosyal alandan oluşan Bostancı 1, 3+1 daire seçenekleri ile kaliteli ve keyifli bir yaşam sürmenizi hedefliyor.

Çocuklarınız onlar için tasarlanan oyun alanlarında güvenle oynarken, siz de evinizin balkonundan çocuklarınızı izlemenin keyfini çıkarın.

 

Kalite ve avantajlar dünyasındasınız...

Projemizin tamamında 1. sınıf TSE Belgeli ürün ve malzemeler kullanılmakta olup, deprem yönetmeliği de dahil olmak üzere tüm yönetmeliklere uygun olarak projelendirilmiştir.

Şehrin gürültüsünden uzak, aynı zamanda şehre yakın hastane, üniversite, cafe, restorantlar gibi birçok sosyal imkanı içinde bulunduran Üniversite Mahallesi'nde yer alan projemiz de sahile 2 km'dir.

Yeni Alışkanlıklarınız

Sizleri bekliyor Bostancı 1 Projesi, konumu, etkileyici çevre düzeni ve farklı açık hava olanakları ile size benzersiz bir yaşam sunuyor. Bostancı 1’de sizin için yürüme, bisiklet, koşu yolları, geniş yeşil alanları gibi birçok seçenek bulunuyor. Çocuklarınız içinse oyun alanları, basketbol ve futbol gibi eğlence alanları sunuyor.

 

TÜM MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN

+90 462 334 43 45

 

Vaziyet Planı

Bu bölümden satışı gerçekleşmiş ve boş olan dairelerimizi görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın!..

Bostancı Video

PROJE BİLGİ ALMA FORMU
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta Adresiniz
Mesajınız


Güvenlik Kodu: